Medycyna kwantowa
7 eMOCji
 
GNIEW (złość). Instrukcja obsługi emocji.
Pozwalam sobie bezpiecznie wyrażac moje emocje
Gniew jest uczuciem przypisywanym energii WODY i wątrobie. Wybuchy gniewu o skrajnym natężeniu szkodzą energii yin wątroby, która zawiaduje krwią, żółcią oraz innymi płynami ustrojowymi. Wynikiem tego jest stan nierównowagi, w którym energią yang wątroby może wybuchnąć jak wymykający się spod kontroli ogień . Spiętrzona energią yang dociera do serca i wywołuje zawroty i bóle głowy, nieostrość wzroku i chaos w umyśle.
Częste wybuchy gniewu szkodzą wątrobie, czego konsekwencją jest jeszcze wieksza podatność na napady złego nastroju. W taki oto sposób zamyka się autodestrukcyjny cykl energii emocjonalnej.
Źródło z książki Daniel Reid ,,Na straży trzech skarbów ".
 

Najważniejsza lekcja w życiu to pokochać, zrozumieć i poznać siebie.

,,Pozwalam sobie na zmiany w moim życiu, wszelkie zmiany są dla mnie bezpieczne i okazują się w pełni korzystne. Kocham, szanuje i akceptuję siebie, jestem wdzięczny".

Powtórz 3 razy opukując grasicę, ta przekaże tą informację dla podświadomości - do każdej komórki ciała.

W ten sposób dokonasz aktualizacji oprogramowania umysłu i zmienisz PRZEKONANIA na te, które Ci służą w zdrowiu

Przeprowadziłam już setki sesji energetycznych uwalniania zablokowanych emocji i przekonań mentalnych w ciele - na odległość i w gabinecie, efekty są rewelacyjne i bardzo szybkie. Efektem jest wyciszenie emocji i poprawa relacji z bliskimi, partnernerem , rodziną i przyjaciółmi. To realne efekty odzyskania zdrowia, spokoju i życiowej harmonii.

***

Emocje a wibracje Jesteśmy UZALEŻNIENI od ,,narkotyków" jakimi są substancje chemiczne e-MOC-ji.

Niskie wibracje:

Ból- 0,1 - 2 Hz

Strach -0,2 - 2,2 HzUraza - 0,6 - 3,3 Hz

Rozdrażnienie - 0,9 - 3,8 Hz

Zaburzenia - 0,6 - 1,9 Hz

Gorący temperament (euforia) - 0,9 Hz

Wybuch furii - 0,5 Hz

Złość - 1,4 Hz

Duma - 0,8 Hz

Megalomania - 3,1 Hz

Porzucenie - 1,5 Hz

Uczucie wyższości -1,9 Hz

Litość - 3 Hz

Tęsknota 2,5 Hz

 

Wysokie wibracje:

Hojność - 95 Hz

Dziękowanie - 45 Hz

Wdzięczność - 150 Hz

Poczucie jedności z innymi osobami -144 Hz

Współczucie -150 Hz

Miłość - 150 Hz

Bezwarunkowa miłość - 205Hz i wyżej.

W chorobach (dysharmonie) ciała i duszy podnoście wibracje przy pomocy dobrych uczynków, spędzaniu czasu w naturze, czy słuchaniu muzyki o wysokich wibracjach.

Greg Braden napisał o kodzie emocji te słowa...KOD e-MOC-ji energetyczna metoda uwalniania negatywnych emocji w ciele. ,,Kod emocji to wehikuł czasu, który przenosi nas lata świetlne w przyszłość, zostawiając w tyle współczesne konwencjonalne rozumienie pozornie przypadkowych objawów i chorób...Kod emocji mówi o Tobie, twoim życiu i każdej relacji, jakiej kiedykolwiek doświadczyłeś lub doświadczysz.

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że metoda Kodu e-MOC-ji jest skazana na sukces - to kamień węgielny pod budowę skutecznego modelu terapii na miarę następnego milenium."

Greg Braden

***

MUR WOKÓŁ SERCA (kod emocji).

,,Nie chcę wyjść na głupca.

Nie chcę, byś złamał mi serce.

Stawiam mur.

Z każdym dniem, wyższy. Tym razem nie skończę jak kolejna ofiara miłości. Swoje uczucia zamknę w sobie. Za drzwiami, których nie zdołasz wyważyć..."

Uwięzione emocje w ciele mogą z czasem obudować twoje serce murem, odbierając Ci szansę na kompletne przeżywanie uczuć i doświadczenie życia w pełni i lepszej jakości.

Lista dolegliwości o podłożu emocjonalnym

Lista dolegliwości wyciszonych lub uwolnionych przez uwolnienie zablokowanych emocji (30-letnie doświadczenia Dr Nelsona)

ADD/ADHD

Alergie

Astma

Ataki paniki

Autyzm

Bezpłodność

Bezsenność

Bóle barku

Bóle bioder

Bóle głowy

Bóle kolana

Bóle oczu

Bóle odcinka lędźwiowego

Bóle odcinka szyjnego

Bóle pleców

Bóle stawów

Bóle w klatce piersiowej

Choroba Leśniowskiego-Crohna

Choroba Parkinsona

Choroby autoimmunologiczne

Cukrzyca

Depresja

Depresja urojeniowa

Dysleksja

Fibromialgia

Fobie

Hipoglikemia 

Impotencja

Koszmary senne

Lęki nocne

Lęki społeczne

Łokieć tenisisty

Migrena

Myśli samobójcze

Nerwobóle

Niska samoocena

Nowotwory

Objaw Bella

Problemy w nauce 

Problemy z tarczycą

Problemy z wagą

Problemy z zatokami

Przepuklina rozworu przełykowego

Schorzenia immunologiczne

Stwardnienie rozsiane

Toczeń rumieniowaty układowy

Uzależnienia

Wewnętrzny sabotaż

Zaburzenia afektywne dwubiegunowe

Zaburzenia funkcji seksualnych

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia odżywiania

Zapalenie okrężnicy

Zaparcia

Zawroty głowy

Zespół chronicznego zmęczenia

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół jelita drażliwego

Zespół stresu pourazowego

Zgaga

 

Emocje są energia w ruchu, ciągle wirują (wibrują) w różnych jakościach, aspektach i częstotliwościach. Emocje to wibracja energii i informacji. Ale uwięzione emocje negatywne są jak niewidzialna epidemia. Emocje to magnetytyzm żywiołu WODY (Wedy - wiedza).

Jak wyglądałoby życie bez emocji?Suma życiowych doświadczeń z pewnością tka Twój gobelin życia, jednak to doświadczane emocje przydają tej tkaninie barw.

Spróbuj sobie przez moment wyobrazić rzeczywistość, w której nie ma miejsca na emocje. Nie ma radości. Nie istnieje poczucie szczęścia ani rozkoszy, brak empatii czy życzliwości.

Różnorodne emocje towarzyszą człowiekowi nieustannie, przez całe życie.Wszystkie te odczucia służą określonemu celowi - stanowią środki wyrazu, za pomocą których ludzkie ciało, świadomość i wszechświat komunikuje się z Tobą, ukierunkowując Cię i motywując do działania.Negatywne emocje choć niejednokrotnie trudne lub bolesne, są także potrzebne i wartościowe.Doświadcza ich każdy z nas, czasem wręcz w postaci skrajnej, to normalna, integralna część ludzkiej egzystencji.

Emocje nie biorą się znikąd - organizm człowieka tworzy je na podstawie dwóch zmiennych - bieżących doświadczeń oraz informacji na temat wcześniejszych przeżyć, które przechowywane są w ciele i umyśle.

Nie ma więc znaczenia czy odczuwasz radość, czy wstyd - w obu tych przypadkach odczucia pochodzą z głębi Twojego wnętrza. I jest ku temu powód.

Z jakiej materii zbudowane są emocje?

Emocje to wibracja czystej energii.

Każda emocja ma swoją własną, niepowtarzalną częstotliwości drgań.

Wszystko we wszechświecie jest energią i emocje nie stanowią pod tym względem wyjątku.

Prawa fizyki i medycyny kwantowej dowodzą, że energię na siebie oddziałują.

Znajdujemy się więc pod nieustannym wpływem emocji, bo ludzkie ciało stanowi formę energii.

Ta prosta zależność sprawia, że emocje w potężny sposób oddziałują na człowieka - na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

 

Meridian zarządzający (du)w sesji energetycznej uwalniania zablokowanych e-MOC-ji poprzez ultradźwiękowy rdzeń (elektromagnetyczny) kręgosłup.

Niektóre meridiany pełnią ważną funkcję magazynów energii, podłączanych ze wszystkimi innymi kanałami (108 Nadii w ciele człowieka-drzewo życia) co pozwala na zaopatrywanie ich w energię.Najważniejszym z nich jest tak zwany meridian zarządzający (du), który zaczyna się u podstawy kości ogonowej i biegnie w górę, wzdłuż kręgosłupa, przez czubek głowy, aż do górnej wargi.

Ze względu na jego połączenie z wszystkimi innymi meridianami, kanał ten stanowi doskonałą drogę do przesyłania intencji częstotliwości wibracji podczas uwalniania zablokowanych emocji.Uwięziona emocja np strachu to rodzaj energii - aby ją uwolnić, musimy pokonać blokadę za pomocą innej formy energii.Meridian zarządzający zapewnia idealną ścieżkę dostępu w głąb ciała i do każdej komórki, ułatwiając tym samym osiągnięcie zamierzonego celu.

Gdy tylko w pełni namierzy się uwięzioną emocje- łaczac się z podświadomością klienta, można przystąpić do jej uwalniania.Robi się to otwartą dłonią poprzez czakrę dłoni, która u osób pracujących z energią jak uzdrowiciele czy bioterapeuci ma moc tysiące razy większą światła podczerwieni niż osoby nie pracujące z energią.Na odległość seeja uwalnianie emocji odbywa się poprzez fantom energetyczny zdjęcia podobnie jak przy uzdrawianiu i bioterapii .

Sesja ultradźwiękowego rdzeniauwalnianie zablokowanych emocji w ciele człowieka.( rdzeń kręgosłupa - drzewo życia 108 Nadi, kanały energetyczne).

Istota ultradźwiękowej energii (harmoniczny rezonans częstotliwości wibracji MHz - megaherce - 144MHz pole fizyczne, 150 MHz podświadomość, 177MHz emocje, 188 MHz pole mentalne), która jest pierwotnym strumieniem życia i jądrem istnienia, umiejscowiona jest wzdłuż linii biegnącej centralnie przez ciało człowieka.

Jest to pierwotna siła, która buduje i odżywia ogół innych energii.Ów rdzeń jest ośrodkiem przyciągania i emanacji wszystkich strumieni od mózgu do kończyn.Ultradźwiękowy rdzeń drzewa życia (kręgosłup)jest trzonem ciała, jego polem mocy. Strumienie energii krążą wokół tego silnego punktu podporu.

Dusza (świadome pole energii) jest esencją istnienia i życia, działa poprzez mózg i centrum kręgosłupa, aż do końca kości ogonowej.Płyn mózgowo-rdzeniowy pełni funkcję magazynu oraz przenośnika energii ultradźwiękowej oraz światła biofotonów.Obmywa rdzeń kręgowy i jest rezerwuarem subtelniejszych esencji. Przy pomocy tej neutralnej siły umysł działa w materii i poprzez nią jako światło inteligencji.Funkcje fizyczne są zastępującymi strumieniami, które wypływają z pierwotnej energii rdzenia.

Ciało fizyczne jest emanacją pozazmysłowego, duchowego promieniowania.Sedno harmonijnego zestrojenia tkwi w kości krzyżowej, kręgosłupie i czaszce, rezonuje jako jądro każdego atomu , cząsteczki i komórki.Kiedy usuwamy napięcie i opór wokół rdzenia, uruchomiona zostaje potężna, uzdrawiająca siła.

Siła neutronowa równoważenie energii rdzenia (kręgosłup) przy uwalnianiu zablokowanych e-MOC-ji.

Ręce są najbardziej fizycznym przejawem potężnej NEUTRONOWEJ siły drzemiącej w ciele.To właśnie promieniująca w dłoniach moc przedłużenia czakry serca, wykorzystujemy do uporządkowania wzorców energetycznych i uwalniania zablokowanych emocji w ciele.Pulsowanie gazowej dynamiki między dłońmi energii podczerwieni ma silny wpływ na pola energii w obszarze kontaktu.Pokonuje ona napięcie i opór, przywracając harmonię i łączność pół fizycznych z ich neutralnym źródłem.Pola te, chociaż stworzone i odżywiane przez neutralna moc, nie zawsze pozostają w zgodzie z delikatnymi i subtelnymi tonami energii i wyższa inteligencją.Bardzo istotne jest zrozumienie,że wszechświat jest strukturą istniejącą dzięki zestrojeniu harmonicznego rezonansu.Każda rzecz żyje za sprawą zharmonizowania z tattwami, esencjami, czy uniwersalnymi zasadami siły, które leżą u podstaw wszelkich wibracji.

Źródło z książki ,,Kod emocji" Dr Bradley Nelson oraz ,, Anatomia energetyczna" Bruce Burger.