Access bars

Access bars to nie jest w zasadzie tylko masaż. To zabieg energetyczny, który ma niezwykłe działanie, a jego efekty są dla pacjenta wręcz oszałamiające. Polega on na odblokowywaniu miejsce przepływu energii odpowiedzialnej za obfitość w różnych sferach. To obfitość pieniędzy, kariera, kreatywność, świadomość, czas, przestrzeń, ciało i kilka innych. W sumie, takich punktów, które można odblokować jest 32.

W czasie zabiegu są one dotykane i masowane z różną intensywnością. Dzięki temu poszczególne obszary się otwierają, a pacjent staje staje się przygotowany na przyjęcie czekającej na niego obfitości.

Dotykanie poszczególnych punktów powoduje uwalnianie przekonań dotyczących poszczególnych obszarów. Pacjent jednak ma nad tym pełną kontrolę i sam decyduje, co chce ujawnić, a co chce zatrzymać dla siebie. Dzięki temu tempo zachodzącego procesu jest całkowicie zależne od pacjenta. Może być spokojne i stonowane. Może jednak przybrać zupełnie inny wyraz, a proces będzie dynamiczny i intensywny.

 

 

Masaż pozwala zdjąć istniejące w przekonaniach i emocjach blokady. Blokady, które nie pozwalają na zdobywanie i osiąganie sukcesów, na zyskiwanie i przyjmowanie całej obfitości świata. Pozwala na zdjęcie ograniczeń, które każą sobie odmawiać i zmuszają do rezygnowania z dóbr.

Po zabiegu człowiek odczuwa specyficzną błogość, spokój i ukojenie. Doznaje poczucia harmonii i bezpieczeństwa. Jest przepełniony pozytywną energią i otwarty na to, co może mu przynieść świat.

 

Poszukując naturalnych metod terapeutycznych, warto zwrócić uwagę na access barsy. Dzięki sprytnym zabiegom pozwalają one już po jednej lub kilku sesjach na zmianę naszego myślenia, wpływając pozytywnie na nasze życie. Sesje access bars zostały zatwierdzone przez Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych. Jeśli chodzi o access bars szkolenia wymagane są do tego, by można było prowadzić związane z nimi sesje terapeutyczne. Związana z nimi certyfikacji pozwala na profesjonalne wykonanie usługi.

Historia access barsów

Access bars to metoda terapeutyczna, która powstała około 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Za jej twórcę uważa się Gary’ego Douglasa. Jej źródłem była jego sytuacja życiowa. W pewnym momencie przestał on bowiem cieszyć się życiem i doszedł do swoistego rodzaju punktu krytycznego. Zadawał on sobie pytania, co zrobić, by jego życie stało się lepsze i piękniejsze. Same pytania były jednak niewystarczające do wyjścia z dołka psychicznego. Zaczął on odbywać także sesje channelingowe. Pewnego dnia nastąpił przełom. Gary Douglas odebrał bowiem telefon od swojego masażysty. Podczas sesji z klientem odkrył on punkty na ciele, których stymulacja może być istotna do zmiany myślenia. Zostały one później nazwane access barsami. W polskim tłumaczeniu są to po prostu punkty dostępu, a więc miejsca, dzięki którym uzyskuje się dostęp do wnętrza organizmu.

Access bars – na czym to polega?

Sesja bars to forma terapii polegająca na lekkim dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. W trakcie sesji access the bars dochodzi do przejścia fal mózgowych z fazy Beta do Alfa oraz Theta. Wskutek tego następuje rozładowanie ładunków elektrycznych w umyśle. Dzięki uruchomieniu się przepływu energii uwalniamy się m.in. z:
– różnego rodzaju powodów zbyt dużego samokrytycyzmu, złości i żalu, strachu, różnych form depresji,
– określonych schematów zachowań, które pochodzą z naszego dzieciństwa,
– z pewnych przekonań, emocji, schematów myślenia uznanych za swoje, a przekazanych przez inne osoby (jak np. rodziców, nauczycieli, czy też mediów).

Co mogą zmienić sesje access bars?

Barsy wyzwalają energię i pozwalają na osiągnięcie celów, które wcześniej wydawały się dla nas niemożliwe. Ograniczony na różne sposoby umysł szybko uwalnia się od barier, które go blokowały nawet przez wiele lat, a więc tych głęboko w nas zakorzenionych. Wśród zmian, na które możemy liczyć dzięki access bars, znajdują się m.in. te związane z aspiracjami i celami życiowymi (szczególnie zawodowymi), dietą, wyglądem i sposobem ubierania się, doborem towarzystwa do spotkań i rozmów, czy też sposobami spędzania czasu wolnego.

Sesje barsowe są rozwojowe. Im bardziej jesteśmy gotowi do tego, by pozbyć się ograniczeń, tym szybciej osiągamy zamierzone cele.

Dzięki kursowi Bars nauczysz się praktycznie w jaki sposób przeprowadzać sesje access consciousness nie tylko u siebie, ale również u innych. Dowiesz się, co zrobić, by uwolnić siebie od ograniczających przekonań i szkodliwych wierzeń i jak działać, by innym również podarować taką wolność.

Ile potrzeba sesji Access bars do przełamania swoich barier?

Liczba niezbędnych sesji typu  access consciousness to indywidualna sprawa. Wszystko jest tutaj uzależnione od tego, jak bardzo określone ograniczenia są w nas zakorzenione oraz jakiego oczekujemy efektu. Czasem wystarczy już jedna lub kilka sesji. Jest wiele przykładów osób, które bardzo zmieniły swoje życia dzięki access the bars, np. wychodząc z bezrobocia i znajdując wymarzoną pracę. Zwykle kilka tygodni sesji jest najczęściej wystarczające do zauważenia efektów.

Nie w każdym przypadku sesja bars pomaga od razu lub jej efekty są bardzo widoczne. W najgorszym jednak przypadku po takiej sesji można się po prostu zrelaksować, jak po dobrym masażu. Wszystko zależy tutaj od indywidualnych predyspozycji osoby poddanej sesji. Ponadto każda osoba przychodząca na sesję access the bars ma inny bagaż doświadczeń oraz inne przekonania. Dobry terapeuta sprawi, że efekt takiej sesji będzie jak najlepszy.

Atuty sesji bars

Sesje bars mają wiele atutów. Po pierwsze, nie są one mocno obciążające dla organizmu. Nie trzeba bowiem używać skomplikowanych narzędzi do ich wykonania. W związku z tym nie są one kosztowne. Po drugie, nie musimy się szykować na bardzo długi czas oczekiwania na widoczne efekty, choć wszystko zależy tutaj od naszego nastawienia i tego, co oczekujemy.

Co warto zrobić po sesjach bars?

Po sesjach bars wymagany jest odpoczynek i regeneracja. Bardzo ważne jest oprócz tego nawodnienie organizmu za pomocą dużej ilości wody. Jeśli chodzi o spożywane posiłki, po sesji bars odczuwa się także wzmożone zapotrzebowanie na spożywanie produktów słodkich i słonych. Warto zatem mieć je w zanadrzu, by móc się szybko zregenerować.