Dostępne Terapie Holistyczne:

1. I-Ching Księga PrzemianStworzona jest dla ludzi stojących w obliczu wyboru, na życiowym rozdrożu - ludzi, którzy nie są pewni informacji płynących ze zmysłów, intelektu i emocji.

I-Ching pozwala mądrze opanować sytuację lub przetrwać, chroni, przestrzega, wskazuje drogę ku ładowi.

Jest esencją mądrości płynącą z wnętrza

 

2. Homeopatia cyfrowa

Alaskan Gemstone ElixirsEsencje mineralne aż 48*działają na poziomie energetycznym

Stabilizują i restruktyruzują pole energetyczne aby ciało fizyczne mogło zachować równowagę w miarę wzrostu i ekspansji świadomości w nas.

Klejnotowe eliksiry pomagają nam w pełni zakotwiczyć i uosabiać zmiany w świadomości, które są katalizowane przez użycie esencji kwiatowych

Jadelite Jade Wibracje spokoju, równowagi i ponadczasowej prostoty, pomaga nam pozostać w centrum chwili dzięki świadomości i akceptacji naszej prawdziwej Istoty.

Brazylian Quartz Esencja Esencja oczyszczającego białego światła, energetyzuje i synchronizuje pole auryczne ciało subtelne i ciało fizyczne z naturalnymi wibracjami Ziemi.

 

3.Sole Schuesslera sterują wieloma procesami biochemicznymi równowaga kwasowo - zasadowa, odkwaszanie, wsparcie układu odpornościowego, metabolizm komórkowy.

Kalium Phosphoricum (fosforan potasu Przeciwdziała zmęczeniu, depresji, bezsenności, problemom trawiennymStosowany w leczeniu ogólnego wyczerpania, depresji, bezsenności na tle nerwowym

Kalium Chloratum (chlorek potasu)Przeciwdziałająca stanom kataralnym błon śluzowych, skłonności do nadwagi Stosowana w przewlekłym niezycie nosa, zapalenie migdałków, nadwrażliwość żołądka, chrypka, krztusiec, zapalenia i opłucnej Układ kostny stawy

 

4.Bach Flower Remedies Oryginalna kwiatowa receptura wynaleziono przez Edwarda Bacha. Tonizuje napięcie psychiczne i chroni przed skutkami silnego stresu.

 

5.Amino Accid 76 Sekwencje aminokwasów identyczne z naturalnymi ludzkimi hormonami. Odżywcze związki organiczne.

 

6.Odblokowanie Meridian i Czakr z badaniem Aury raport pdf (przed i po) i rozwiązanie.

Według Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, meridiany są ścieżkami w ciele, którymi przemieszcza się energia życia qi. Jest to energia naturalna i niezbędna do życia. Meridiany są powiązane z organami ciała, które pełnią kluczową rolę w wytwarzaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu energii. Każdy meridian reguluje dany organ, a wszystkie są ze sobą połączone. Dobry stan zdrowia zależy od harmonii przepływu energii w całym systemie.

 

Technologia Pola Informacyjnego Metodą równoważenia meridianów nieznaną dotychczas chińskiej medycynie jest terapia kwantowa. Obejmuje ona diagnostykę aury czy meridianów itd. Przy użyciu Technologii Pola Informacyjnego oraz ich harmonizację poprzez wysyłanie energii remediów. Diagnostyka jest wykonywana z ukierunkowaniem na intencję podaną przez osobę badaną, co zapewnia nieosiągalną w innych metodach precyzję doboru punktów akupunkturowych i remediów harmonizacji. W pierwszym kroku wybierane są meridiany o największym zburzeniu harmonii.

Pełny skan analizy aury i ciała 

Wszystkie częstotliwości wibracji podaję na odległość.

Dzięki technologii kwantowej jest to dzisiaj możliwe

Zapraszam do kontaktu  na ustalenie terminów analizy aury i skanu ciał Biorezonansem online