UZDRAWIANIE NA ODLEGŁOŚĆ

 

UZDRAWIANIE NA ODLEGŁOŚĆ – to skuteczna i prosta forma pomocy duchowej. Osoba uzdrowiciela wykorzystując energię kwantową nawiązuje kontakt energetyczny z osobą uzdrawianą i kieruje do niej energię. Uzdrawiająca energia jest impulsem, który może natychmiast uleczyć nasze ciało, dusze, ograniczające nas związki czy sytuacje. Za pomocą oddziaływania na odległość można wykonać wszystkie działania czyszczące, wyrównujące przestrzeń i centra energetyczne, jak podczas spotkania bezpośredniego w gabinecie. Energia nie zna granic, czasu czy przestrzeni dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby zabiegi były wykonywane dla każdego znajdującego się w wybranym punkcie na ziemi. Wystarczy jedynie intencja i chęć zmiany aby ona zaistniała u każdego i wszędzie. Każdy może poddać się sesji, nie ma względu na wiek, płeć i stan zdrowia.

 

 

JAK WYGLĄDA SESJA NA ODLEGŁOŚĆ?

BRAK ODCZUĆ NIE OZNACZA, ŻE UZDROWIENIE NIE MA MIEJSCA

Odczuwanie podczas zabiegu jest kwestią bardzo indywidualną i uzależnione jest od stopnia sensytywności danej osoby. Brak odczuć w cele czy też nadmierne odbieranie bodźców, nie decyduje o skuteczności zabiegu.

 

Sesje na odległość działają tak samo skutecznie, jak podczas osobistego spotkania z klientem.
Podczas sesji na odległość umawiam się przez Skype czy telefon, na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji, osoba poddająca się zabiegowi, powinna się położyć i zapewnić sobie komfortową przestrzeń bez hałasu, muzyki czy kadzideł. Podczas sesji, należy pozostać otwartym na odbieranie energii. W trakcie zabiegu często osoby zasypiają i miewają wizje. Po sesji omawiam z klientem terapie i słucham indywidualnych doświadczeń klienta.

Uzdrawianie nie kończy się z momentem zakończenia sesji. Energia, będzie układała się w ciele przez najblizsze 2-3 tygodnie. Po zabiegu mogą pojawić się różne odczucia, należy zatem bacznie obserwować cały proces zmian.

 

ODCZUCIA PODCZAS SESJI

 

Każdy klient ma inne odczucia podczas sesji, może to być:  delikatny ból w chorych miejscach, który po chwili ustępuje, może pojawić się ciepło, zimno, mrowienie, falowanie, unoszenie, łaskotanie, poczucie rozprzestrzeniania się, poczucie unoszenia, widzenie kolorów, czucie smaków, zapachów, dźwięków czy obecności osób świetlistych. W trakcie zabiegu, mogą osoby zasnąć lub miewać rozmaite wizje.

Po zabiegu osoba odczuwa głęboki relaks, spokój i równowagę wewnetrzną. Wzrasta sensytywność, mogą pojawić się łzy, które są formą czyszczenia, a także wzrosnąć zapotrzebowanie na większą ilość snu i odpoczynku. Czasami po zabiegu mogą pojawić się także symptomy grypopodobne. Taki proces jest naturalną formą powracania organizmu do równowagi stanowi ważną część procesu oczyszczenia.

 

Każda terapia jest inna. W przypadku lekkich dolegliwości może trwać od 3 do 5 spotkań. W poważnych chorobach przewlekłych, okres terapii wydłuża się nawet do kilku miesięcy. Częstotliwość spotkań zależy zawsze od czasu, w jakim Twój organizm reaguje na terapie.