Makrama i jej moc!

 

Magia Spętań i Węzłów

 

 

 

Wielu z magów nie docenia tego rodzaju magii i uważa ją za magię prostą i może nawet mało skuteczną. Nic bardziej mylnego. Pamiętajcie, że im prostsze działanie, tym często są większe efekty. Coś, co wydaje się nam proste na poziomie fizycznym, nie musi być takim na matrycy mentalnej i w tym wszechświecie, w tym miejscu energetycznym, gdzie dzieją się wszystkie czarnoksięskie sprawy.

Ja sama jestem zdania, że im coś prostsze tym może być bardziej skuteczne. Czym bowiem jest nitka? To nie jest, kochani, nośnik mocy, czym jest lustro? Samo w sobie nie jest przestrzenią magiczną. Dopiero moc Maga nadaje zwykłym przedmiotom i zwyczajnym czynnością magiczne znaczenie.

Nitka sama w sobie nie ma mocy. Jest jedynie narzędziem w które mocny Mag zaklina swoją wolę, tak by wywołać w przestrzeni fizycznej zmiany w jej matrycy zgodne z wolą Maga. Sznurek jest po prostu fizyczną reprezentacją Twojej potrzeby.

Wydaje Ci się, że wiązanie nitek jest bardzo proste? Jako działanie owszem. Ale tutaj już dzieje się wyższa magia. Nitką można zmienić matrycę fizyczną naszego życia, można pętać cienie i mary, można rzucać klątwy i uroki a także je odwoływać. To magia wielkiego kalibru, jeżeli się wie, jak jej użyć. I jeżeli ma się moc. Zawiązanie intencyjne nitki przez osobę niemagiczną ma oczywiście swoje zalety, ale dopiero węzły sznurów, nici czy wstążek, zawiązane z najwyższą uwagą i towarzyszące magii ceremonialnej, dają wielkie i spektakularne efekty.

Makrama ochronna

Magiczna moc węzłów była znana już od dawien dawna. Indianie wykorzystywali magie sznura i węzła w swoim życiu aby zatrzymać przy sobie powodzenie i dobrobyt oraz miłość. Na całym świecie moc węzła jest znana, do tej pory kapłani Voodoo stosują magię węzła w swoich praktykach.

Makrama ochronna spełnia rolę ochronną przed urokami i złorzeczeniem ponieważ zawiązuje drogę złym mocom aby do nas nie dotarły. Każda Makrama ochronna przygotowuje osobiście zgodnie z pradawnym rytuałem. Każdy węzeł jest indywidualnie dostosowany do potrzeb konkretnej osoby.

Twoja indywidualna Makrama ochronna zatrzyma negatywne wpływy, złe oko, klątwy, złorzeczenia itp ,aby do ciebie nie docierały a przyciągnie wszystko co najlepsze: miłość, zdrowie a także pieniądze. Już dzisiaj zwiąż się magicznym węzłem ze swoim szczęściem aby nigdy cię nie opuściło.